Když nevím kam to dát

VGS- Přihlaš se :o)

4. května 2008 v 21:12 | Ter*Ry → Ta,která si užívá života naplno..
Takže právě jsem se rozhodla, že udělám VGS...
Doufám, že se vás přihlásí co nejvíc, udělali by jste mi velikou radost, ještě jsem tady soutěž neměla.
Vždycky vám zadám úkol a vy mi budete výtvory posílat do komentářů, vždycky URL. Potom vždycky to vyhodnotím a vypadne jeden. Budu vybírat já. Když bude finále, budete rozhodovat VY...
Přihláška:
1. Nick
2. blog
3. v čem budeš výtvory dělat
To je všecko, tak se prosím přihlaš :o)

Něco o blogu..

17. března 2008 v 15:11 | Ter*Ry → Ta,která si užívá života naplno..
please dont lie to meZaložení blogu: 6.2.2oo8
Autorka: Ter*Ry,ae adresa blogu je terule23
O čem je: Blog je o všem možným,ae nejvíce o mě. Dělám tu jednou za čas změny a tak tu přibývá něoc novýho a taky ubejvá.
Designy: Mám určeno kdy designy měním. Měním design,každé Pondělí,když nemám čas tak v uterý.
Řetězáky: Řetězáky píšu, a zařazuju je do rubriky řetězáky. KDyž je řetězák jenom o mě a něoc se z něj opravdu dozvíte,je zařazený v podrubrice JÁ..
Smajlíci,který se POKUSIM používat na tomhle blogu: gasp.gif gasp picture by iconically-cry.gif cry picture by iconically-devil.gif devil picture by iconically-cool.gif cool picture by iconically-blush.gif blush picture by iconically-content.gif content picture by iconically-biggrin.gif big grin picture by iconically-blank.gif blank picture by iconically-angry.gif angry picture by iconically-yes.gif yes picture by iconically-yum.gif yum picture by iconically-tongue.gif tongue picture by iconically-wink.gif wink picture by iconically-silent.gif silent picture by iconically-surprised.gif surprised picture by iconically
sick.gif sick picture by iconically-sad.gif sad picture by iconically-omg.gif OMG picture by iconically-regular.gif regular picture by iconically-no.gif no picture by iconically-notfunny.gif not funny picture by iconically-love.gif love picture by iconically-laugh.gif laugh picture by iconically-lol.gif lol picture by iconically-kiss.gif kiss picture by iconically-huh.gif huh? picture by iconically-jumpy.gif jumpy picture by iconically-dodgy.gif dodgy picture by iconically A ještě budu používat pixelky,ae ty tady uvádět nebudu ;)
 
 

Reklama